Szkolenia JIRA – zainwestuj w swojego pracownika!

Wśród różnego rodzaju specjalistycznych programów dostępnych na rynku, skierowanych dla programistów, najbardziej cenionym i najczęściej przez nich wykorzystywanym jest JIRA. Program został stworzony przez firmę Atlassian i istnieje na rynku już ponad piętnaście lat. Firma ta przez piętnaście lat gromadziła doświadczenie i rozwijała swój program, aby spełniał on najwyższe standardy na rynku.

Co warto wiedzieć O JIRA?

Jego nazwa jest skrótem od japońskiego słowa Gojira, co oznacza Godzillę. Program ten pierwotnie powstał do wykrywania błędów i zgłoszeń oraz do zarządzania projektami. Twórcy stworzyli ten program z myślą nie tylko o zespołach tworzących oprogramowanie, ale też o ich klientach. Dzięki tej współpracy i wielu lat konstruktywnej krytyki udało się stworzyć idealny program, który przez specjalistów uważany jest za pioniera w tej dziedzinie, który najwyżej stawia poprzeczkę dla innych dostępnych rozwiązań tego typu. Jeśli marzysz o tym, aby zostać programistą lub chcesz pracować na najlepszym na rynku oprogramowaniu możesz zapisać się na szkolenia JIRA. Obecnie dzięki ewolucji jaką przeszedł ten program jest często wykorzystywany nie tylko przez programistów. Poleca się go również osobom, które co prawda z programowaniem nie mają zbyt wiele wspólnego, ale na co dzień pracują z programistami.

Zarządzaj projektami w firmie

Obecnie program skupia się przede wszystkim na zarządzaniu projektami. Projekty są elementem, który łączy wszystkie zespoły w przedsiębiorstwie i zbierają wszystkich wokół wspólnego celu, do którego dąży nasza firma. W przypadku, kiedy członkowie projektu są doskonale zaznajomieni z postępami w wykonywanym wspólnie z innymi zleceniem, łatwiej jest im ze sobą współpracować (jeśli go nie znają, warto zapisać ich na szkolenia JIRA). Co doprowadza do tego, że mogą szybciej i efektywniej wykonywać swoją pracę. W nowej funkcji członkowie mogą zamieszczać własne linki internetowe, z którymi powinni zapoznać się wszyscy członkowie zespołu. Ewolucja tego programu zmierza w dobrym kierunku, jest procesem ciągłych zmian i ulepszeń, dzięki którym program ten nie bez powodu uznawany jest za najlepszy na rynku.