Zainwestuj w system call center i rozwijaj swoją firmę!

Działasz w branży call center, ale, niestety, masz problemy z połączeniami? A może Twój obecny program, z którego korzystasz, nie spełnia Twoich oczekiwań? Zobacz, dlaczego warto postawić na system call center i postaw na rozwój swojej firmy.

Nie pozwól swojemu klientowi czekać na połączenie

System call center ma wiele przydatnych funkcji, a co za tym idzie zastosowań. Przede wszystkim pomaga w utrzymywaniu relacji, które opierają się na zindywidualizowanej obsłudze klienta. Polega to na tym, że automatycznie system przekazuje połączenie do obsługi do konsultanta, który ostatnio kontaktował się z klientem. Jakby tego było mało, to oprogramowanie również zbiera i przekazuje połączenia przychodzące według ściśle określonych przez użytkownika reguł i priorytetów. Na przykład kieruje telefon do konkretnych działów lub osób, które mogą mu pomóc w rozwiązaniu danego zagadnienia. Krótki czas oczekiwania na połączenie oraz szybkie rozwiązywanie problemów klienta jest najlepszym sposobem, aby go przy sobie zatrzymać. Jeśli wiesz, że dana firma jest pod tym względem rzetelna, wtedy u niej zostaniesz i dalej będziesz korzystać z jej usług. Nic w tym dziwnego. W końcu w dzisiejszych czasach czas odgrywa ogromną rolę i każdemu z nas zależy na tym, aby jak najmniej go marnować. Stąd też dla wielu klientów, zaraz po cenie usługi, najważniejsza jest szybkość danej firmy i wykonania usługi lub dostarczenia produktu. Te informacje potwierdziły to już niejedne badania.

Nie trać połączeń

Utracone połączenia to najgorsza rzecz dla każdej firmy. W końcu każdy tego typu telefon jest dla niej szansą, na zdobycie potencjalnego klienta, który może okazać się nawet strategicznym partnerem. A utrata takiego klienta jest z kolei ogromnym ciosem finansowym dla danej firmy. Jeśli nie chcesz w ten sposób tracić klientów, wtedy koniecznie musisz postawić na system call center. Ma on również bardzo przydatną funkcję, tak zwany „callback”. Na czym ono polega? W dużym skrócie polega to na tym, że w momencie, w którym klient z jakiegokolwiek powodu nie dodzwoni się do firmy, wtedy system automatycznie do niego oddzwania. W ten prosty sposób możesz zapobiec utracie bardzo ważnych połączeń. W końcu każdy klient jest ważny, w szczególności kiedy nasza firma jest na początkowym etapie i zależy jej na pozyskiwaniu nowych klientów.